RSS
15 Грудень
     
 
Новини АУБ
Рада АУБ домовилась про співпрацю з ДСО при МВС України, а також вирішила вступити до Європейської Банківської Федерації

22.10.2007

Налагодження партнерських взаємовідносин і співпраці між ДСО при МВС України та АУБ і комерційними банками, спільний пошук шляхів вирішення проблем, що стосуються охоронних послуг ДСО та їх вартості, – ці питання стали однією з головних тем, що були розглянуті 19 жовтня на засіданні Ради Асоціації українських банків. Вів засідання Голова Ради АУБ Станіслав Аржевітін.
В засіданні Ради АУБ взяв участь начальник ДДСО при МВС України генерал-майор Сергій Сидоренко.
Відбулася принципова, відверта і ділова розмова. Як відзначили учасники обговорення, вперше за час існування Державної служби охорони відбувся конструктивний діалог, в ході якого ДСО намагалась почути своїх клієнтів – банки.
В результаті обговорення сторони домовились про підписання Меморандуму про співпрацю між АУБ та  ДДСО при МВС України. Проект такого Меморандуму схвалила Рада АУБ. Після доопрацювання його буде підписано керівництвом АУБ та ДДСО при МВС України. Також Рада АУБ схвалила принципи формування цін на послуги ДСО для банків на 2008 рік.
Окремою ухвалою вирішено створити Раду з питань охорони при АУБ, до якої увійшли представники 11 банків.
На засіданні Ради прийнято рішення про вступ АУБ до Європейської Банківської Федерації (ЄБФ). Таке рішення ухвалено на підставі офіційного запрошення від керівництва ЄБФ щодо набуття АУБ асоційованого членства в Федерації.
Ухвалено також рішення про прийняття до складу АУБ двох нових членів – ВАТ «Ерсте Банк» та Представництва в СНД компанії “Standard & Poor’s”.
Окремо на засіданні Ради АУБ розглянуто питання про діяльність постійно діючого Третейського суду при АУБ. Рішенням Ради внесено зміни до списку суддів, а також визначені заходи щодо подальшого розвитку Третейського суду при АУБ.
Розглянувши питання законодавчого та нормативного регулювання банківської діяльності, Рада схвалила роботу виконавчої дирекції АУБ по цьому напрямку.
Також затверджено відповідальних членів Ради АУБ за окремі напрямки діяльності Асоціації українських банків.
Вирішено провести у І кварталі 2008 року національну банківську конференцію на тему: “Забезпечення системних інтересів банків на фондовому ринку та ринку фінансових послуг”. Мета конференції – визначення системних цілей та пріоритетів діяльності банків на  фондовому ринку  та ринку фінансових послуг, які вимагають консолідованих зусиль АУБ.
Також затверджено зміни та доповнення до Положення про Раду та Регламент роботи Ради АУБ.
Розглянуто й інші питання, що стосуються діяльності АУБ.
По закінченню засідання Ради в Навчальному Центрі НБУ Президент АУБ Олександр Сугоняко та ректор Університету банківскої справи НБУ Тамара Смовженко підписали Угоду про співпрацю між Асоціацією та Університетом.
Після цього для банкірів було проведено семінар на тему “Фінансовий сектор України: час змін”. Його організаторами виступили компанія  “Standard & Poor’s” спільно з Асоціацією українських банків та Університетом банківскої справи НБУ.


Прес-служба Асоціації українських банків

 

Пошук
НОВИНИ