RSS
24 Лютий
     
 
Новини АУБ
Рада АУБ прийняла рішення про вступ до Європейської Банківської Федерації

22.10.2007

Рада Асоціації українських банків на своєму засіданні 19 жовтня прийняла рішення про вступ АУБ до Європейської Банківської Федерації (ЄБФ).
Таке рішення прийнято на підставі офіційного запрошення від керівництва ЄБФ щодо набуття АУБ асоційованого членства в Федерації.
Європейська Банківська Федерації заснована у 1960 році. Вона представляє інтереси  банківської галузі в європейських  країнах та їх владних інституціях. До сфери її діяльності залучено  понад 4,500 банків із 39 країн, активи яких складають  понад 20 000 мільярдів євро і  які нараховують  2.3 мільйона працівників.
ЄБФ представляє, захищає та відстоює інтереси її членів, сприяє  розвитку банківської галузі, у тому числі через законотворчість та  опрацювання проектів законодавчих актів, забезпечує своїх членів необхідною інформацією,  надає ряд важливих послуг своїм членам, а також допомагає новим членам здійснити відповідні процедури щодо набуття членства в ЄС, або при входженні у зону Євро.
Федерація складається з наступних органів: Правління, Президент Федерації, Виконавчий Комітет, Голова Виконавчого Комітету, Генеральний Секретар, Секретаріат, Консультативні Комісії тощо.
До складу ЄБФ станом на 2007 рік входить 30 національних банківських асоціацій на правах повних членів. Ще 9 банківських асоціацій є асоційованими членами ЄБФ.

Прес-служба Асоціації українських банків


 

Пошук
НОВИНИ