RSS
19 Жовтень
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбулася зустріч з делегацією міжнародної менеджмент-консалтингової компанії ZEB

12.10.2007
В Асоціації українських банків відбулася зустріч з делегацією консалтингової групи ZEB. На зустрічі в АУБ компанію представляли Р.Раєвскі, М.Медер та Н.Бічуя. З боку Асоціації у зустрічі взяли участь Президент АУБ О.Сугоняко, віце-президент АУБ М.Лутак, заступник директора департаменту АУБ з питань нагляду та регулювання банківської діяльності В.Сабіщенко, радник Президента АУБ М.Мельник.
ZEB запропонувала провести анкетування комерційних банків України стосовно визначення проблем управління ризиками (відповідно до рекомендацій Базель-2). На основі аналізу результату цього опитування заплановано провести конференцію за участю банків – членів АУБ з питань підготовки до запровадження в Україні Базель-2. Також було домовлено започаткувати зустрічі у форматі  брифінг-ланчів з керівниками комерційних банків, на першому з яких планується  обговорити питання застосування Базель-2. Окрім цього, обговорено можливість проведення 1 раз на 2-3 місяці семінарів за участі ZEB для працівників комерційних банків з конкретних проблем банківської діяльності (управління ризиками, корпоративне управління тощо).
У ході зустрічі домовлено опрацювати питання можливості  підписання угоди про співпрацю між АУБ та ZEB.
Як відомо, свої проекти в сфері консультацій фінансових установ ZEB успішно реалізовує в Західній Європі (Німеччина, Швейцарія, Австрія, Ліхтенштейн) та країнах Центрально-Східної Європи (Польща, Чехія, Словаччина). Офіси компанії розташовані в Берліні, Мюнхені, Відні, Цюриху та Варшаві з загальною кількістю працівників більше 400 осіб. Компанія співпрацює з лідируючими установами в Європі, серед яких такі відомі, як: Commerzbank, HVB, SEB (Німеччина), Raiffeigen Zentralbank, BAWAG (Австрія), банк BPH, банк Pekao SA, BZ WBK (Польща), UBS, Credit Suisse (Швейцарія). Крім того, компанія співпрацює з Австрійським національним банком, Бундесбанком Німеччини, Національним банком Польщі тощо.
Серед напрямків діяльності,  компанія ZEB приділяє значної уваги фінансовому контролінгу, реінженирінгу бізнес процесів, ризик-менеджменту та регулюванню процедури нагляду. Спеціальні групи фахівців, що об”єднуються в т.зв. “центри компетенції” (Competence Centre), займаються розв”язанням завдань в кожному з цих напрямків.
Прес-служба
Асоціації українських банків
Пошук
НОВИНИ