RSS
17 Січень
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбулась зустріч з керівництвом KSE

11.10.2007

В Асоціації українських банків відбулась зустріч Президента АУБ Олександра Сугоняко з  співголовою Київської школи економіки (KSE), професором Інституту міжнародної економіки Петерсена (м. Вашингтон, США) п. Андресом Аслундом та директором програм KSE п. Томом Купе.

Під час зустрічі обговорено питання розвитку банківської системи України та шляхи подальшої співпраці, зокрема в питанні підготовки банківських фахівців в Київській школі економіки (KSE).

Як повідомили під час зустрічі гості, Київська школа економіки, заснована Консорціумом економічних досліджень та освіти (EERC) і Фондом Віктора Пінчука, пропонує визнану на міжнародному рівні дворічну магістерську програму денної форми навчання з виключно англомовним викладанням та орієнтацією на фінансову економіку та банківську справу, економічну політику та економіку підприємств, споживачів і структуру ринку. Програма залучає до викладання провідних фахівців з кращих світових університетів, які мають значний досвід дослідницької роботи. Навчальний план програми змодельовано за зразками найкращих економічних і фінансових програм Північної Америки та Західної Європи. Усіх студентів забезпечують доступом до найсучасніших світових економічних ресурсів. Зараз ведуться переговори про налагодження співпраці з Х'юстонським Університетом (США), яка надасть можливість студентам KSE отримувати ступінь магістра з економіки Х'юстонського Університету, акредитовану в США.

У зустрічі з боку Асоціації також взяли участь віце-президент АУБ Микола Лутак, директор фінансово-економічного департаменту Тамара Волинько та радник президента АУБ Василь Мельник.

Пошук
НОВИНИ