RSS
18 Жовтень
     
 
Новини АУБ
Керівники АУБ та ДСО при МВС України обговорили питання поглиблення співпраці

03.10.2007

Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко зустрівся з керівником Департаменту Державної служби охорони при МВС України генерал-майором Сергієм Сидоренко.

Під час зустрічі обговорено комплекс питань, що стосуються взаємовідносин та співпраці між комерційними банками та ДСО, в т.ч. і питання цінової політики на 2008 рік.

Керівник ДСО поінформував про активну діяльність Координаційної ради з питань охорони при МВС (за участі АУБ, УСПП, УФПНСБ), розробку нею проекту Закону України  про охоронні структури, де передбачено  і статті про зброю.

Президент АУБ, обговорюючи питання співпраці, наголосив на позитивному досвіді взаємодії обох сторін, зокрема в 2001 році.

Як відзначив під час зустрічі Олександр Сугоняко, АУБ принципова щодо забезпечення конкуренції на ринку охоронних послуг, в т.ч. із застосуванням нарізної вогнепальної зброї. АУБ виступає за прийняття Законів про зброю і про охоронні структури, які б забезпечили, зокрема, і конкуренцію на цьому ринку.

Відбулась чесна і принципова розмова, в ході якої обговорено бачення кожної із сторін щодо вирішення існуючих проблем.

Сторони погодились щодо необхідності продовження та поглиблення співпраці між АУБ і ДСО. За словами Олександра Сугоняко, це питання буде окремо розглянуто на найближчому засіданні Ради АУБ, яке відбудеться 19 жовтня 2007 року.

 

Пошук
НОВИНИ