RSS
20 Жовтень
     
 
Новини АУБ
АУБ та Чорноморський банк торгівлі та розвитку об’єднують зусилля...

01.08.2003

1 серпня в Асоціації українських банків (www.aub.com.ua ) відбулась зустріч Президента АУБ Олександра Сугоняко з делегацією Чорноморського банку торгівлі та розвитку (ЧБТР) на чолі з Генеральним секретарем п. Харалампусом Царухасом (Charalampos Tsarochas).

Чорноморський банк торгівлі та розвитку ( www.bstdb.org ) заснований в 1998 р. одинадцятьома державами-членами Організації чорноморського економічного співробітництва (ЧЕС), включаючи Україну, як регіональна міжнародна фінансова організація. Мета банку – прискорення економічного розвитку і стимулювання співпраці між країнами-членами. Банк сприяє розвитку торгівлі і реалізації проектів у регіоні, а також зміцненню економічних зв’язків між країнами-членами. Штаб-квартира ЧБТР розташована в м. Салоники, Греція.

В ході проведеної зустрічі Президент АУБ та Генеральний секретар ЧБТР обговорили тему співробітництва між Чорноморським банком торгівлі та розвитку та українською банківською системою, включаючи проведення бізнес-конференції “Сприяння інвестиційній діяльності в Україні”, яка відбудеться 2-3 жовтня в Одесі за підтримки АУБ. Мета згаданої бізнес-конференції – ознайомити банківську та бізнесову спільноту України з можливостями та перспективами співробітництва з ЧБТР. Основні теми дискусії – міжнародні інвестиції в енергетику, промислове виробництво, транспортний сектор, а також підтримка розвитку малого бізнесу в Україні. За своїм значенням така Конференція буде першим після економічної кризи 1998-1999 рр. в Україні крупним заходом, спрямованим на залучення інвестицій з боку міжнародних інвестиційних установ.
Сторони також домовились про проведення в вересні цього року презентації Чорноморського банку торгівлі та розвитку для членів Асоціації українських банків.

Прес-служба
Асоціації українських банків
Тел. 559-31-76
presa@aub.com.ua

Пошук
НОВИНИ