RSS
24 Лютий
     
 
Новини АУБ
Прес-конференція ПриватБанку та міжнародної платіжної системи MasterCard з нагоди випуску ПриватБанком 1 000 000-ої кредитної картки MasterCard

20.08.2007

17 серпня 2007 року  під час проведення традиційного щорічного Сорочинського ярмарку  у Великих Сорочинцях відбулася   прес-конференція ПриватБанку - провідного гравця вітчизняного ринку платіжних карток (60% платіжних терміналів та 25% банкоматів)   та міжнародної  платіжної системи MasterCard, присвячена випуску ПриватБанком 1 000 000-ої кредитної картки MasterCard.
   Для відвідання прес-конференції було організовано прес-тур для представників провідних вітчизняних ділових видань, інформаційних агентств та телебачення. Опікувався групою медійників відомий український актор Богдан Бенюк. 
   Держателю мільйонної кредитної картки MasterCard (ним виявився мешканець Полтавщини  Віктор Савченко) було вручено цінний приз (плазмовий телевізор).
У прес-конференції брали участь:
- Любов Дерев'янко - Голова Представництва MasterCard Europe в Україні;
- Юрій Кандауров - заступник Голови Правління ПриватБанку;
- Марія Синіцина - директор зі зв'язків з громадськістю MasterCard Europe;
- Олександр Цись - директор Полтавського Головного регіонального управління ПриватБанку.
Вів прес-конференцію  керівник прес-служби Приватбанку Олег Серга.

   Офіційна  інформація організаторів заходу наводиться нижче:

ПриватБанк та MasterCard відзначають перший «кредитний ювілей» на Сорочинському ярмарку

Українці все більше використовують для покупок найсучасніші банківські продукти - про це свідчить випуск мільйонної кредитної пластикової картки «ПриватБанк-MasterCard», за допомогою якої можна купувати в кредит будь-які товари будь-де, навіть на Сорочинському ярмарку
Селище Великі Сорочинці, Полтавська обл., 17 серпня 2007 року - На відомому всій Україні та далеко за її межами Сорочинському Ярмарку пройшов «День ПриватБанку і MasterCard» - подія, яку присвячено випуску мільйонної кредитної картки провідного вітчизняного банку та міжнародної платіжної системи MasterCard. Цього дня представники банку, MasterCard, журналісти та всі гості ярмарку мали змогу вочевидь переконатися у зручності та доступності такого способу розрахунків. Власник мільйонної кредитної картки  під бурхливі оплески тисяч відвідувачів Сорочинців отримав у подарунок Сертифікат та плазмовий телевізор від ПриватБанку та MasterCard. А всі гості Ярмарку отримали чудову можливість не лише стати власником справжньої кредитної пластикової картки, але й отримати подарунки на пам'ять.
ПриватБанк за активної підтримки MasterCard першим серед українських банків ще в грудні 2003 року поєднав в одному банківському продукті споживчий кредит і пластикову картку, запропонувавши абсолютно нову для українського фінансового ринку технологію кредитування. «Якщо раніше ви оформляли документи щоразу, коли збиралися придбати що-небудь у кредит, то тепер досить усього лише один раз оформити кредитну картку, надавши мінімальний пакет документів, і без проблем розплачуватися нею», - розповідають представники банку. Найпопулярнішою, по-справжньому народною КРЕДИТКОЮ стала «Універсальна» - класична міжнародна кредитна картка MasterCard, за допомогою якої можна не тільки розплачуватися в торговельно-сервісній мережі, а й отримувати готівку через банкомати. «Універсальна» - картка з поновлюваною кредитною лінією: тобто, погашаючи кредит, ним можна користуватися знову. Клієнту не потрібно платити за отримані гроші доти, поки він не почне їх витрачати.
Сьогодні ж ПриватБанк і провідна міжнародна платіжна система MasterCard, логотип якої ви побачите на кожній другій випущеній в Україні пластиковій картці, святкують свій перший кредитний ювілей - випуск мільйонної КРЕДИТКИ. "Розвиток сегменту кредитних карток є одним із головних елементів довгострокової стратегії MasterCard в Україні. И сьогодні мі з задоволенням вітаємо ПриватБанк із випуском мільйонної кредитної картки MasterCard. Для нас валиве, що перший мільйонний рубіж серед українських банків було подолано Банком, що зробив
ставку на інновації, активно просуває прогресивні платіжні технології та заслужено є банком номер один у розвитку мережі еквайрінгу" - відзначила під час вручення ПриватБанку ювілейного Диплому Голова представництва MasterCard Europe в Україні Любов Дерев'янко.
Власником мільйонної КРЕДИТКИ від ПриватБанку та MasterCard став житель Полтавщини Віктор Савченко, тому банк і платіжна система вирішили відсвяткувати «ювілей» саме на Сорочинському ярмарку-2007, вручити у подарунок мільйонному власнику картки пам'ятний Сертифікат та плазмовий телевізор, а своїм новим клієнтам - різноманітні подарунки. Сорочинський ярмарок уже протягом двох сторіч привертає увагу не лише жителів Полтавщини - сюди їдуть з усієї України й з-за кордону, щоб не тільки зануритися в неповторну атмосферу народного свята, а й хоча б на один день відчути, що таке справжній достаток. Навряд чи навіть цілого дня вистачить, щоб устигнути подивитися все, скуштувати і тим більше купити хоча б частину представлених товарів. Але тепер у відвідувачів ярмарку з'явиться можливість почувати себе на торжищі та й у будь-якій іншій торговій точці більш вільно.
За словами Юрія Кандаурова, заступника Голови Правління ПриватБанку, кредитні картки кардинально змінили уявлення українців про кредитування, дозволили радикально спростити схему надання кредиту. „Найпривабливіша риса КРЕДИТКИ у тому, що вона не обмежує вас ні в чому, - розповідає пан Кандауров. - Якщо ви хочете розрахуватися за допомогою картки за телевізор чи новий диван - будь ласка, хочете оплатити нею пучок петрушки в супермаркеті - знов-таки, ніяких проблем".
І найцікавіше: брати позику у банку за кредитною карткою «Універсальна» навіть вигідніше, ніж у сусіда. Справа в тому, що тільки КРЕДИТКА «ПриватБанк-MasterCard» має 55-денний пільговий період кредитування, тобто, використавши кредитні кошти з картки, перші 55 днів ви не платите за кредит нічого. І якщо встигаєте вчасно погасити борг, банківський кредит обходиться вам зовсім безкоштовно.
Не залишились без подарунків і журналісти: троє щасливчиків із учасників прес-туру „Сорочинці 2007" отримали у подарунок мобільні модеми для доступу до мережі Інтернет від національного оператору зв'язку третього покоління (3G) PEOPLEnet. Директор із маркетингу та продажу оператора мобільного зв'язку PEOPLEnet Оксана Ферчук вважає, що у сучасному світі швидкість отримання та ефективність передачі інформації є запорукою успішної роботи мас-медіа: „На сьогоднішній день ефективність і новий рівень мобільності можна отримати завдяки безпровідному швидкісному Інтернету в мережах третього покоління. Зв'язок 3G - це новий стандарт, що зруйнував існуючі рамки, які обмежували передачу інформації. Це абсолютна свобода спілкування".

Довідка

ПРИВАТБАНК -  лідер   українського   ринку   банківських   послуг.   За даними на 1 серпня 2007 року активи ПриватБанку склали 45,96 млрд. грн., збільшившись з початку року на 36%. Капітал банку складає 3,687 млрд. грн, статутний фонд - 2,082 млрд. грн. Прибуток ПриватБанку за підсумками 7 місяців 2007 року склав 441,86 млн. грн. Кредитний портфель
ПриватБанку складає 37,15 млрд. грн. Банк є лідером на ринку споживчого кредитування - портфель кредитів приватним особам з початку року збільшився на 43% до 16,6 млрд. грн. ПриватБанк залишається «найбільш ощадним» банком України: на 1 серпня 2007 року обсяг коштів населення, розміщених у ПриватБанку, складає 18,34 млрд. грн., депозитний портфель фізичних осіб - 13,6 млрд. грн. На частку ПриватБанку припадає 25% ринку платіжних карток. Банком випущено понад 12,7 мільйонів платіжних карток, в мережі обслуговування карток банку працює 3'978 банкоматів (25% від загальної кількості в країні) і 31'024 POS-терміналів (59% мережі еквайрингу). Національна мережа банківського обслуговування ПриватБанку включає 3'439 філій та відділень по всій території України, www.privatbank.ua

MasterCard Worldwide сприяє розвитку торгівлі у всьому світі, є ланкою, що пов'язує фінансові інститути, власників карток та торговельні організації. Як франшизор, процесор та консультант, MasterCard розробляє та просуває платіжні рішення, обробляє  понад 14 мільярдів операцій щороку та надає унікальний досвід і консалтингові послуги своїм партнерам - фінансовим інститутам та підприємствам торгівельно-сервісної мережі. MasterCard Worldwide керує програмами емісії цілої родини добре відомих брендів платіжних карток, таких як MasterCard®, Maestro® і Cirrus®, що приймаються до сплати практично в усьому світі: в понад 210 країнах та регіонах світу. Картки MasterCard приймаються в 25 млн. торговельних точок по всьому світі, www.mastercardworldwide.com

PEOPLEnet — перший в Україні національний оператор зв'язку третього покоління (3G). Оператор надає послуги швидкісного доступу до Інтернет (до 2,4 Мбіт/с), голосового зв'язку, мультимедіа в Києві, Дніпропетровську, Одесі, Харкові, Львові, Сімферополі, Донецьку, Кривому Розі, Запорожжі. У розвиток мережі PEOPLEnet до кінця 2007 року буде інвестовано 180 мільйонів доларів, що дозволить надавати послуги найсучаснішого зв'язку у всіх обласних центрах України. До кінця 2009 року PEOPLEnet надаватиме послуги зв'язку третього покоління 80% населення України.

Контактна Інформація:
Прес-служба MasterCard, Марія Синіцина, +38 (044) 586-27-10, maria_sinitsina@mastercard.com
Прес-служба ПриватБанку, Олег Серга, +38 (0562) 39-08-81,
oleg.serga@pbank. com. Ua

Пошук
НОВИНИ