RSS
18 Грудень
     
 
Новини АУБ
ДСО при МВС України відмовлено у розгляді касаційної скарги про стягнення з АУБ 1 млн. грн.

30.07.2003

Вищий господарський суд України Ухвалою від 15 липня повернув ДСО при МВС України касаційну скаргу на постанову  Київського апеляційного господарського суду (далі – Апеляційний суд) від 08.04.2003р. по справі № 10/66 про стягнення з Асоціації українських банків 1 млн. грн.

8 квітня Апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу Департаменту ДСО на рішення Господарського суду м. Києва (далі – Суд першої інстанції) від 24.01.03р. по справі № 10/66, котрим було повністю відмовлено у задоволенні позовних вимог ДСО про визнання дій АУБ такими, що порочать ділову репутацію системи ДСО. А також у зобов’язанні АУБ принести офіційні письмові вибачення за зазначені дії та стягненні з неї на користь ДСО відшкодування моральної шкоди у розмірі 1 млн. грн.

Апеляційний суд, скасувавши рішення Суду першої інстанції, припинив провадження у справі в частині вимог ДСО про визнання дій АУБ такими, що порочать ділову репутацію Державної служби охорони, та зобов’язання АУБ принести офіційні письмові вибачення за зазначені дії. А в частині стягнення з АУБ відшкодування моральної шкоди у розмірі 1 млн.грн. – залишив позов без розгляду.

Не погодившись із апеляційною постановою, ДСО два рази зверталась із касаційною скаргою до Вищого господарського суду України. Обидва рази (ухвали від 26 травня та 15 липня цього року) ВГСУ повертав ДСО касаційні скарги. В останньому випадку, мотивуючи свою відмову, суд відзначив, що касаційна скарга ДСО не відповідає вимогам Господарського процесуального кодексу України. Зокрема, “не конкретизовано суті порушення або неправильного застосування норм чинного законодавства, які допустив суд при винесенні оскаржуваної постанови”. Також, як сказано в ухвалі суду: “скаржник обмежився зазначенням низки статей Цивільного кодексу України, Господарського процесуального кодексу України тощо, не аргументувавши в чому конкретно полягало порушення або неправильне застосування судом норм матеріального та процесуального права”.

“Усе це в черговий раз доводить необґрунтованість та безпідставність висунутих з боку ДСО обвинувачень проти Асоціації українських банків”, – констатує Президент АУБ Олександр Сугоняко.

Прес-служба
Асоціації українських банків
Тел. 559-31-76
presa@aub.com.ua

Пошук
НОВИНИ