Все тільки починається

НАДРА БАНК пропонує корпоративним клієнтам скористатися додатковими можливостями, підключившись до «Інтернет Клієнт-Банку»

nadra.jpgВпродовж першого кварталу 2012 року 129 корпоративних клієнтів скористалися пропозицією НАДРА БАНКУ - отримали комплекс високотехнологічних сучасних послуг, що сприяють ефективному веденню бізнесу великих компаній, за пільговими тарифами.
«Розуміючи потребу клієнтів в оперативному та якісному здійсненні різних банківських операцій, ми вирішили підібрати максимально зручний і ефективний набір послуг, - розповідає директор з корпоративного бізнесу НАДРА БАНКУ Тетяна Кононова. - Ми не тільки забезпечили конкурентоспроможні тарифи на установку і обслуговування системи «Інтернет Клієнт-Банк» та її безкоштовне підключення, але й запропонували додаткові можливості для її користувачів. Так, при підключенні до «Інтернет Клієнт-Банку» компанії отримують доступ до такої популярної та затребуваної сьогодні на ринку послуги, як «Cash management від НАДРА БАНКУ». Крім того, компанії можуть скористатися якісним доповненням «Інтернет Клієнт-Банку» - «Мобільний Клієнт-Банк», причому обидва сервіси банк до 15 червня 2012 р. надає за пільговою ціною».
Нагадаємо, «Мобільний Клієнт-Банк» забезпечує доступ до поточного рахунку за допомогою мобільного телефону будь-якої конфігурації, в т.ч. з операційною системою Android. При цьому всі операції по використанню системи настільки прості, що можуть виконуватися клієнтом самостійно.

Довідка
Свою діяльність Публічне акціонерне товариство «Комерційний банк «Надра» розпочав 26 жовтня 1993 року. Сьогодні «КБ «Надра» - універсальний комерційний банк, який входить до числа найбільших банків України. ПАТ «КБ «Надра» - учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Статутний капітал банку складає 3,9 млрд гривень. Регіональна мережа НАДРА БАНКУ займає 5-е місце в Україні і налічує 535 відділень, 1 083 банкоматів в 290 населених пунктах, де проживає 53% населення країни.
www.nadra.com.ua


Курс валют на портале Finance.ua

 

Курси дорогоцінних металів: курс золота, срібла, платини і паладію